
влевовправо
Стілець JUSTIN чорний каркас/темний беж тк.
- В наявності
- Код: JUSTINDBE
2 536 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: ніжка чорна шліфована
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 81*76*49см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Висота | 88 мм |
| Размеры | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір | Темний беж |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина сидіння | 45 |
- Ціна: 2 536 ₴









