Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: ніжка чорна шліфована
Колір сидіння: бежевий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 76*74*53 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 44 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Размеры | |
| Вес | 7 кг |
- Цена: 2 831 ₴











