
влевовправо
Стілець NAVY стілець чорний каркас/темно-сірий тк.
- В наявності
- Код: NAVYDGY
1 805 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 70*55*53 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Висота | 85 мм |
| Размеры | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 47 |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал крісла | Тканина |
- Ціна: 1 805 ₴







