
влевовправо
Змішувач для душу Qtap Robin QTROB4060102K Black Chrome
- В наличии
- Код: SD00047550
3 091 ₴
+380 (68) 002-27-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Змішувач для душу Qtap Robin 4060102K виготовлений із високоякісної латуні, яка не схильна до корозії, стійка до утворення вапняного нальоту та іржі. Завдяки гянцевому сірому покриттю виріб має міцну поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Управління потоком та температурою води здійснюється за допомогою зручного важеля. Сучасний дизайн змішувача може органічно інтегруватися у будь-який інтер'єр ванної кімнати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qtap |
| Материал | Латунь |
| Поверхность | Глянцевая |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | QTROB4060102K |
| Вага брутто, кг | 1,85 |
| Вага нетто, кг | 1,8 |
| Вид монтажа | Настенный |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 275х205х100 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 235х90х100 |
| Гарантія | 10 років |
| Душовий гарнітур у комплекті | Немає |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр під'єднання шлангів | 1/2" |
| Комплектация | Змішувач, кріплення. |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Мoдель | 4060102K |
| Механізм змішування | Картридж |
| Назначение | Для душа |
| Наявність термостата | Нет |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серия | Robin |
| Тип изделия | Змішувач |
| Тип керування | Одноважільний |
- Цена: 3 091 ₴



