
влевовправо
Крісло Парадіз HC-R18, чорний/велюр оливковий
- В наявності
- Код: А0055039
3 360 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основа сидіння: каркас - гнутоклеєна фанера, поролон, велюр. Ніжки - метал, сидіння - велюр. Висота: 87см. Ширина: 58см. Глибина: 57см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 87 см |
| Глибина сидіння, см | 57 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Оливковий |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал Каркас | Гнутоклеєна фанера |
| Матеріал сидіння/оббивки | Велюр |
| Ширина, див | 58 см |
- Ціна: 3 360 ₴






