
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, велюр. Ніжки - метал, сидіння - велюр. Вістота: 87 см. Ширина: 42 см. Глібіна: 45 см. Чорний/велюр тобако G062-9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 87 см |
| Глибина сидіння, см | 45 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Тобакко |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєну+Тканина Велюр. |
| Ширина, див | 42 см |
- Ціна: 1 880 ₴





