
влевовправо
Стілець Ембер-L, чорний/ велюр темно-сірий
- В наявності
- Код: А0050894
1 690 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, велюр. Ніжки - метал, сидіння - велюр. Висота: 86 см. Ширина: 43 см. Глибина: 49см. Чорний/ темно-сірий велюр G062-40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 86 см |
| Глибина сидіння, см | 49 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Темно-сірий |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєну+Тканина Велюр. |
| Ширина, див | 43 см |
- Ціна: 1 690 ₴




