
влевовправо
Стілець Чілі (квадрат) чорний/ коричневийRU-05
- В наявності
- Код: А0052358
2 080 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, екошкіра з вінтажним ефектом. Ніжки - метал, сидіння - екошкіра. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Чорний /RU-05 шкірзам коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Коричневий |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+шкірзамінник RU-05 з вінтажним ефектом |
| Ширина, див | 44 см |
- Ціна: 2 080 ₴




