
влевовправо
Стілець Чілі (круглий) чорний/мкфібра графіт PK-04
- В наявності
- Код: А0052364
2 060 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, тканина мікрофібра. Ніжки - метал,чорний колір. Висота: 89 см. Ширина: 44 см. Глибина: 46 см. Чорний / PK-04 мікрофібра графітова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 46 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Графіт |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал Каркас | метал |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина мікрофібра MF-08B |
| Ширина, див | 44 см |
- Ціна: 2 060 ₴




