
влевовправо
Стілець H623 сірий каркас/сіра екошкіра WYCOFANY
- В наявності
- Код: H623SZ
1 848 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 90,
Ширина: 42,
Висота (сидіння): 45,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Сірий,
Матеріал крісла: Екошкіра,
Вага: 4.4,
Глибина (сидіння): 41,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 90 мм |
| Размеры | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45 |
| Глибина сидіння | 41 |
| Каркас | Метал |
| Матеріал крісла | Екошкіра |
| Упакування | 6 шт. в 1 пакованні |
- Ціна: 1 848 ₴


