Стілець KRIS бук/білий
- В наявності
- Код: KRISBUBS
1 742 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець KRIS бук/білийВ наявності
1 742 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Kris Білий / Бук ( KRISBUB ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Пластмаса,
Глибина (сидіння): 43,
Вага: 5.2,
Колір: Білий,
Країна виробник: Китай,
Висота: 83,
Ширина: 49,
Висота (сидіння): 45
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Размеры | |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 83 мм |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45 |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір каркаса | Бук |
| Матеріал крісла | Пластмаса |
| Упакування | 4 шт. у 2 пакованнях |
- Ціна: 1 742 ₴

