
влевовправо
Стілець PABLO чорний каркас/сірий TAP.15
- В наявності
- Код: PABLOSZ
2 345 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 87,
Ширина: 46,
Висота (сидіння): 48,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал крісла: Тканина,
Вага: 6.7,
Глибина (сидіння): 44,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 87 мм |
| Размеры | |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 48 |
| Глибина сидіння | 44 |
| Каркас | Метал |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Упакування | 4 шт. у 2 пакованнях |
- Ціна: 2 345 ₴


