Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 45,
Ширина: 53,
Довжина: 53,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: МДФ + натуральний шпон,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Кругла,
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Размеры | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Метал |
| Матеріал стола. | МДФ + натуральний шпон |
| Опція (розкладка) | Немає |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 4 188,35 ₴









