
влевовправо
Стілець DAMIR чорний каркас/темно-сірий тк.
- В наявності
- Код: DAMIRDGY
3 633 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: лляна тканина
Матеріал каркасу: чорні піщані ніжки з функцією автоповороту
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Оберт 180º
Розмір коробки: 77*65*53 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Висота | 90 мм |
| Размеры | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал крісла | лляна тканинна |
- Ціна: 3 633 ₴










