
влевовправо
Стілець NEIL чорний каркас/темний беж тк.
- В наявності
- Код: NEILDBE
3 321,92 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: ніжка чорна шліфована
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 76*74*53 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 86 мм |
| Размеры | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір | Темний беж |
| Матеріал крісла | Тканина |
- Ціна: 3 321,92 ₴










