
влевовправо
Стілець RICK чорний каркас/темно-сірий тк.
- В наявності
- Код: RICKDGY
2 179 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: тканина
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темно-сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 74*57*50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 85 мм |
| Размеры | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 48 |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 48 |
- Ціна: 2 179 ₴






