Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
9200 — поєднує в собі лаконічний дизайн і функціональність. Центральна панель оснащена трехрежимным змішувачем, душовою лійкою з гнучким шлангом і верхнім прямокутним тропічним душем. Квадратний низький акриловий піддон з рельєфним дном, що запобігає ковзанню. Фронтальні стінки і орні двері з загартованого скла товщиною 6 мм Профіль і фурнітура сріблястого хромованого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Повностінне |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2200 мм |
| Висота піддону | 120 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (см) | 220 |
| Висота піддона (см) | 12 |
| Гарантия (мес) | 12 |
| Довжина (см) | 90 |
| Колір профілю | хромований |
| Комплектація | алюмінієвий верхній душ із регулюванням, біла пластикова центральна панель, заднє біле скло 5 мм, квадратний ручний душ, квадратний змішувач, поличка |
| Матеріал дверей | Cтекло |
| Мoдель | 9200 |
| Розміщення зливу | кут |
| Форма | Квадратна |
| Форма Гідробокса | квадратний |
| Колір зовнішнього скла | з візерунком |
| Ширина (см) | 90 |
- Ціна: Ціну уточнюйте






