Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 42,
Ширина: 80,
Довжина: 80,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Кераміка,
Колір каркаса: Золотий,
Форма: Кругла,
Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Білий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Каркас | Метал |
| Матеріал стола. | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 7 778,18 ₴







