Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 46 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Матеріал | тканина Brego |
| Ширина сидіння | 50 |
- Ціна: 3 290,56 ₴



