
влевовправо
Прямокутний душовий бокс KO&PO 715 (120x80) G (Правий)
- В наявності
- Код: С15037
22 000 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний душовий бокс KO&PO 715 (120x80) G правий — стильне та практичне рішення для сучасної ванної кімнати. Модель оснащена низьким піддоном, тонованим переднім склом та чорними задніми стінками, що надають боксу ефектного сучасного вигляду.
Для максимального комфорту бокс комплектується тропічним та ручним душем, гідромасажними форсунками, змішувачем-перемикачем, дзеркалом і поличкою. Міцне загартоване скло товщиною 5 мм забезпечує надійність та довговічність конструкції.
Душовий бокс KO&PO 715 — комфорт, стиль та функціональність для вашої ванної кімнати.
Габарити упаковки
Піддон: 121x81x21
Скло пер.: 192x6x73
Скло зад.: 192x7x75
Центральна панель: 192x13x26
Новою поштою данний товар відправляється за частковою (від 15%) або повною передоплатою. Передоплата здійснюється на розрахунковий рахункок. Зверніть увагу, що при 100% передоплаті ви економите на комісії за наложений платіж!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KO&PO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Виконання стінок | Тоновані |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Повностінне |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Прямокутна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція | Ні |
| Тропічний душ | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2150 мм |
| Висота піддону | 150 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання передніх стін | Темні |
| Висота мм. | 2150 |
| Висота піддону мм. | 150 |
| Гідромасаж | 1 |
| Глибина піддону мм. | 40 |
| Двері | Розсувні |
| Довжина мм. | 1200 |
| Задні стінки | 1 |
| Комплектація | Сифон для душового боксу з донним клапаном + пілочка + дзеркало + дозатори |
| Дах | 1 |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Матеріал піддону | Акріл |
| Матеріал та товщина стінок | Скло 5 мм. |
| Панель управління | 0 |
| Радіо | 0 |
| Світло | 0 |
| Торгова марка | KO&PO |
| Форма | Прямокутне |
| Форсунки | Так, 3 шт. |
| Колір задніх стінок | Темні |
| Цвет передних стенок | Прозорі |
| Ширина мм. | 800 |
- Ціна: 22 000 ₴





