Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 160,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Кераміка,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Прямокутна,
Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Каркас | Метал |
| Кількість місць за столом | 8 |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 5 783,68 ₴











