
Журнальний столик ATLANTA III дуб/чорний (к-кт)
- В наявності
- Код: ATLANTAIID2CZ
5 384,96 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 45,
Ширина: 80,
Довжина: 80,
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: МДФ,
Колір каркаса: Чорний,
Форма: Кругла,
Вага: 21,
Колір: Дуб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Каркас | Метал |
| Колір | Дуб |
| Матеріал стола. | МДФ |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 384,96 ₴

