Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 80,
Ширина: 30,
Довжина: 100,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: Чорний,
Матеріал: ЛДСП,
Форма: Прямокутна,
Вага: 7.6,
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал | ЛДСП |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 2 093,95 ₴


