Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець, оббивка: оксамитова тканина, каркас: метал, колір: сірий Bluvel 14 / хром.
Висота: 88,
Висота (сидіння): 49,
Ширина: 50,
Глибина (сидіння): 43,
Каркас: Метал,
Колір каркасу: хром,
Матеріал крісла: Тканина оксамит,
Колір оббивки: Сірий
Вага: 6.25,
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.25 кг |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 43 |
| Каркас | Метал |
| Матеріал | оксамитова тканина |
- Ціна: 2 493,12 ₴






