
влевовправо
Стілець MIKE VELVET чорний каркас/сірий BL.14
- В наявності
- Код: MIKEVCSZ
1 795,14 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Висота | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 47 |
| Глибина сидіння | 41 |
| Колір каркаса | матовий чорний |
| Матеріал | оксамитова тканина |
| Ширина сидіння | 48 |
- Ціна: 1 795,14 ₴





