Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 51 |
| Глибина сидіння | 44 |
| Колір | карі |
| Колір каркаса | матовий чорний |
| Матеріал | оксамитова тканина |
| Ширина сидіння | 51 |
- Ціна: 2 792,38 ₴








