
влевовправо
Стілець COREY TEX чорний каркас/сірий тк.
- В наявності
- Код: COREYTEXGY
1 808 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: структурна тканина
Матеріал каркасу: метал
Колір сидіння: сірий
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 69*48*48 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
| Глибина | 53 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина сидіння | 38 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина сидіння | 43 |
- Ціна: 1 808 ₴









