
влевовправо
Стіл OVIDIO CERAMIC 160(240)*90 білий дуб/чорний каркас
- В наявності
- Код: OVIDIO160WHO
37 640,51 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал стільниці: скло 6 мм + кераміка 6 мм,
Колір стільниці: білий дуб
Габарити стільниці: 160(40+40)*90,
Опція (розкладка): розкладний,
Каркас: метал чорного кольору
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 160(240)
Розміри коробок: 177*107*22 см + 108*68*28 см + 92*55*6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 138 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Каркас | Метал |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 37 640,51 ₴








