
влевовправо
Журнальний столик RICHMOND білий еф.мармуру/дуб (к-кт)
- В наявності
- Код: RICHMOND
10 351,94 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал стільниці: кераміка товщиною 6 мм
Колір стільниці: білий з ефектом мармуру
Розмір: Ø 80X30см & Ø 55X40 см
Каркас і основа: МДФ + плівка
Розміри коробок: 85*85*4,5 см + 83*83*43 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Каркас | МДФ |
| Колір каркаса | дуб |
| Матеріал стола. | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 10 351,94 ₴



