Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал стільниці: загартоване скло 8 мм
Колір стільниці: сірий прозорий
Розмір: Ø 70X32 см & Ø 50X38 см & Ø 40X51 см
Каркас і основа: метал
Колір основи: бежевий, бордовий, зелений
Розміри коробок: 76*76*7 см + 41*41*61 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34.5 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр столу | 70 |
| Каркас | Метал |
| Колір каркаса | кольоровий |
| Матеріал стола. | Гартоване скло |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 9 862,27 ₴









