Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Combo 120 х 75 Білий / Дуб білений ( COMBOB ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Каркас: Дерево,
Вага: 17,
Матеріал стільниці: МДФ,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Білий дуб,
Габарити стільниці: 75-120,
Колір: Білий,
Кількість місць за столом: 4,
Форма: Прямокутна,
Країна виробник: Китай,
Висота: 75,
Ширина: 75,
Довжина: 120
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Габарити стільниці | 75-120 |
| Довжина | 120 мм |
| Каркас | Дерево |
| Колір каркаса | Білий дуб |
| Кількість місць за столом | 4 |
| Матеріал стола. | МДФ |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Упакування | 1 шт. в 1 пакованні |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 4 909 ₴


