Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Довжина в розкладеному вигляді: 210,
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 160-210,
Каркас: МДФ + метал,
Матеріал стільниці: МДФ + кераміка,
Опція (розкладка): Розкладний,
Колір каркаса: Чорний матовий,
Габарити стільниці: 160-210,
Форма: Прямокутна,
Вага: 102.6,
Країна виробник: Китай,
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 102.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Габарити стільниці | 160-210 |
| Довжина | 160-210 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 210 |
| Каркас | МДФ + метал |
| Кількість місць за столом | 8 |
| Матеріал стола. | МДФ + кераміка |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Упакування | 1 шт. в 3 пачках |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 33 588,80 ₴









