Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Каркас: Метал,
Матеріал стільниці: Дерево,
Опція (розкладка): Нерозкладний,
Колір каркаса: Чорний,
Діаметр столу: 70,
Форма: Кругла,
Країна виробник: Китай,
Колір: Дуб / Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр столу | 70 |
| Каркас | Метал |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал стола. | Дерево |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
| Упакування | 1 шт. в 1 пакованні |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 15 860 ₴






