Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 |
| Колір каркаса | дуб |
| Матеріал стола. | MDF + оклейка натуральна |
| Опція (розкладка) | Да |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 26 771,58 ₴









