Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Матеріал стола. | плита ламінована |
| Опція (розкладка) | Да |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 15 207,36 ₴







