
влевовправо
Стіл PORTO CERAMIC 120(160)*120 бежевий TAJ MAHAL/чорний
- В наявності
- Код: PORTOBECZ120
32 310,21 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 160 |
| Матеріал стола. | скло гартоване + кераміка |
| Опція (розкладка) | Да |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 32 310,21 ₴







