Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 160 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Матеріал стола. | скло гартоване + кераміка |
| Опція (розкладка) | Да |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 32 310,21 ₴








