Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 240 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Матеріал стола. | скло гартоване + кераміка |
| Опція (розкладка) | Да |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 34 156,42 ₴











