
влевовправо
Стіл VALENTINO 180(260)*98 бежевий TAJ MAHAL/кашемір
- В наявності
- Код: VALENTINOBEK180
48 379,07 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 260 |
| Колір каркаса | кашемір |
| Матеріал стола. | скло гартоване + кераміка |
| Опція (розкладка) | Да |
| Ширина | 98 мм |
- Ціна: 48 379,07 ₴







