Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 130,
Ширина: 183,
Довжина: 222,
Матеріал: Велюр,
Розмір матраца: 160x200,
Вага: 71,5,
Країна виробник: Китай,
Колір: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71,5 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Матеріал | Велюр |
| Розмір матраца | 160x200 |
| Упакування | 1 шт. у 2 пакованнях |
| Ширина | 183 мм |
- Ціна: 23 078,72 ₴





