Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 116 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал | тканинна Raven |
| Розмір матраца | 160x200 |
| Ширина | 183 мм |
- Ціна: 28 617,79 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 116 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал | тканинна Raven |
| Розмір матраца | 160x200 |
| Ширина | 183 мм |