
влевовправо
Стілець AKITA D горіх метал/світлий беж TAP.255
- В наявності
- Код: AKITADORJBE
3 988,99 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 48 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 45 |
- Ціна: 3 988,99 ₴





