Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 49 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 51 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Матеріал | тканинна Raven |
| Ширина сидіння | 47 |
- Ціна: 4 188,35 ₴






