
влевовправо
Стілець JULIA BREGO чорний каркас/світлий беж 31
- В наявності
- Код: JULIABRCJBE
2 193,86 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець, оббивка: тканина Brego, каркас: метал, колір: світлий беж 31 / чорний матовий. Профіль ніжки: 15*20 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина сидіння | 42 |
| Матеріал | тканина Brego |
| Ширина сидіння | 47 |
- Ціна: 2 193,86 ₴




