
влевовправо
Стілець KIOTO D горіх метал/беж TAP.253
- В наявності
- Код: KIOTODORBE
3 589,82 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 46 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 46 |
- Ціна: 3 589,82 ₴





