Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 52 |
| Глибина сидіння | 46 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
| Ширина сидіння | 53 |
- Ціна: 3 589,82 ₴






