
влевовправо
Стілець LAGOS D RAVEN дуб метал/беж 24
- В наявності
- Код: LAGOSDRADBE24
2 592,58 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 57 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Висота | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Колір каркаса | дуб |
| Матеріал | тканинна Raven |
| Ширина сидіння | 47 |
- Ціна: 2 592,58 ₴





