
влевовправо
Стілець LUCIO NOELLE чорний каркас/беж 30
- В наявності
- Код: LUCIONOCBE
2 792,38 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 48 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
| Ширина сидіння | 50 |
- Ціна: 2 792,38 ₴





