Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець, оббивка: тканина Leo, каркас: метал, колір: camel 35 / чорний матовий.
Функція auto-return - сидіння обертається на 180° з автоматичним поверненням у вихідне положення.
Сидіння оснащене кишеньковими пружинами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Колір | Кемел |
| Матеріал | тканинна Leo |
| Ширина сидіння | 44 |
- Ціна: 4 985,79 ₴





