Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 62 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Висота | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 53 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 46 |
- Ціна: 5 783,68 ₴






